Ekskluzywne

Przyjemność pisania

Pióro, które cechuje się ekskluzywnym wyglądem i nadaje się do codziennego pisania? Takie są oryginalne drewniane pióra Woodsign uwielbiane przez klientów z całego świata za ich rzetelne, ręczne wykonanie. Wolisz pióra wieczne, czy może kulkowe? Pokrywamy koszt pudełka prezentowego, certyfikatu autentyczności oraz dostawy. Woodsign nadal ma więcej do zaoferowania!

Doskonałe

Ręcznie robione produkty

Praca z drewnem jest prawdziwą pasją Woodsign. Każdy kawałek drewna jest niezwykłym arcydziełem natury. Każde pióro jest tworzone ręcznie z miłością i z pomocą natury, by uzyskać te dzieła sztuki. Starannie wybieramy drewno, z którego powstają nasze pióra. Wszystkie produkty posiadają certyfikat autentyczności wraz z unikatowym numerem.

45198379_10217406030605325_3828281123188768768_n
45709301_10217454506137183_992754043765915648_n

Zerknij

Do naszej historii

Tworzę pióra z pasją dla natury.
Pewnie się zastanawiałeś czyja praca kryje się za tymi piórami kiedy przeglądałeś Woodsign. Nazywam się Dominik Smrek, pochodzę z Popradu i mam swój warsztat w Pradze. Jestem pasjonatem podróży, autorem książki motywacyjnej i miłośnikiem jazzu, książek oraz teatru. Majstrowałem przy drewnie od dziecka. Patrząc wstecz, nie miałem pojęcia, że stanie się ono moją karierą. Człowiek zawsze znajdzie swoją pasję z czasem. Praca z drewnem wymaga niezwykłej precyzji, wiedzy, prób i błędów. Minęły trzy lata nim zdołałem doprowadzić mój proces tworzenia do perfekcji.
Rzeźbiarze są jedną, wielką społecznością. Kiedy odwiedziłem Stany Zjednoczone, Chiny, Rosję, Amerykę Łacińską oraz Niemcy, poznałem wielu lokalnych twórców. Stali się moimi przyjaciółmi, ale także inspiracjami dla moich własnych wyrobów. Tworzę każde pióro z dziecięcą radością. Często dzielę się moimi pracami w internecie, na wystawach, na spotkaniach oraz na różnych lokalnych/światowych rynkach. Moje pióra podróżują tak jak ja. Już udało im się dotrzeć do 20 różnych krajów. Są szczególnie zainteresowane politykami, prawnikami oraz doktorami, lecz ludzie innych zawodów również przypadają im do gustu. Pióro jest prezentem na każdą okazję. Staram się w pełni zadowolić każdego klienta, więc jestem otwarty na indywidualne potrzeby lub pomysły.

O mnie

Dominik Smrek

Tworzę pióra z pasją dla natury

Moje nazwisko, Smrek, wywróżyło mi pracę z drewnem. Nie jest to tylko hobby, ale też moja miłość, pasja, duma i radość w jednym. Dla mnie jest to idealny sposób na relaks i złapanie oddechu w dzisiejszym pędzącym świecie. Potrzebowałem pióra. Pierwsze nie pisało, drugie było za cienkie, trzecie tylko zdzierało kartkę. Nic dodać, nic ująć. Jak połączyć to, czego potrzebowałem z czymś ładnym, artystycznym, precyzyjnym i przynoszącym dumę? Przypomniało mi się moje doświadczenie z pracą z drewnem, które nabyłem w Stanach, gdzie po raz pierwszy ująłem dłuto. Zacząłem projektować, szukać materiałów i etapami budować moją przyszłą pracownię. Często zerkałem na zapomniany kawałek drewna Wenge, z którego chciałem zrobić łańcuch. Pewnego dnia, bez większego zastanowienia, naszkicowałem go, a potem wyrzeźbiłem. Prawdziwa radość została zastąpiona pasją, która pomogła mi stworzyć Woodsign. W tamtym momencie, chciałem dać drugą szansę wszystkim kawałkom drewna, które zostały wyrzucone, lub zapomniane przez naturę. Dzisiaj w Woodsign, znajdziesz pióra z przeróżnych egzotycznych drewien, oraz wiele nowatorskich projektów, jak pióro z częściowo-skamieniałego dębu z parku Stromovka w Pradze, którego wiek wynosi około 7500 lat, lub pióro, którego drewno pochodzi z zatopionego w XVII wieku statku. Nasza niesamowita kolekcja różnych rodzajów drewna ze wszystkich zakątków świata wynosi ok. 150 gatunków. Nasze pióra przypodobały się prezydentom, ministrom, krytykowi Jimowi Murrayowi, oraz wielu innym. Woodsign również posiada klientów z Kanady, Pakistanu, Australii i Afryki Południowej.

Dominik Smrek, MBA

Woodsign creator

Recenzje

zadowolonych klientów

Tel: +420 776 047 087

Pondelok – Piatok: 08.00 – 17:00

dominik.smrek@woodsign.eu

2012-2019 Všetky texty, dizajny či fotografie podliehajú autorskému zákonu.© woodsign.eu