Luxusný

pôžitok z písania

Predstavte si pero, ktoré vyzerá luxusne a zároveň je nadizajnované tak, aby bolo vyvážené pre každodenné písanie. Luxusné drevené perá Woodsign sú poctivým ručným výrobkom, ktorý zákaznici oceňujú po celom svete. Perá dodávame v atramentovom alebo guľôčkovom prevedení v darčekovej drevenej krabičke. A pre väčší pôžitok? Poštovné je na nás!

Poctivá

ručná výroba

Práca s drevom je vo Woodsigne vášeň. V každom kúsku dreva, nám príroda ponúka nádherný kus umenia, ktorý nenapodobní žiaden stroj. Preto perá vyrábame poctivo, ručne a s vďakou k prírode za tento kus umenia. Starostlivo vyberáme každý kus dreva z ktorého naše perá vznikajú. Ku každému z pier pridávame certifikát originality s unikátnym číslom pera.

45198379_10217406030605325_3828281123188768768_n
45709301_10217454506137183_992754043765915648_n

Nazri do našej

histórie

Keďže sa volám Smrek, už moje priezvisko ma predurčilo k tomu, aby som pracoval s drevom. Nie je to len hobby, ale aj láska, vášeň, hrdosť a radosť v jednom. Je to ideálny spôsob ako spomaliť v dnešnom uponáhľanom svete.

Potreboval som pero. Prvé nepíše, druhé je príliš jemné, tretie len škriabe papier. Nič viac. Moje pohľady na bežné písacie potreby boli značne kritické.Ako spojiť to čo potrebujem, s tým čo je pekné, umelecké, precízne a na čo budem hrdý? Spomenul som si na svoju drevenú skúsenosť z USA kde som prvýkrát držal dláto v ruke. Začal som navrhovať, zháňať materiál a postupne zariaďovať svoju dielňu. Často som pozeral na ten zabudnutý kus dreva Wenge, z ktorého som si chcel spraviť prívesok. Bez premýšľania som ho pokreslil, narezal a po vysústružil. Prvotná radosť bola vystriedaná vášňou, ktorá pomohla k zrodu celej myšlienky Woodsign. V tom momente som chcel vdýchnuť nový život a dať druhú šancu všetkému drevu, ktoré niekto vyhodil, alebo ho príroda pre nás odložila hlboko do svojich hlbín.

V ponuke nájdete perá z rôznych exotických drevín, ale aj zopár netradičných kúskov, ako napríklad 7500 rokov starý subfosílny dub z pražskej stromovky, či pero z vraku lode zo 17.storočia. Moju nádhernú paletu drevín momentálne tvorí okolo 150 ruhov dreva z celého sveta. Moje perá nájdete u zákazníkov aj na miestach ako Kanada, Pakistan, Austrália či Juhoafrická republika. Perami Woodsign píše 15 prezidentov, množstvo ministrov ale i svetový kritici whisky ako Jim Murray či iné osobnosti.

O mne

Dominik Smrek

Perá tvorím s vášňou pre prírodu

Asi vás pri prezeraní webu Woodsign napadla otázka, kto za týmito perami stojí. Moje meno je Dominik Smrek, pochádzam z Popradu a svoj atelier a showroom mám v Prahe. Som vášnivý cestovateľ, autor motivačnej knihy a absolútny milovník jazzu, kníh či divadla. S drevom sa hrám od malička. Obzerajúc sa do minulosti, vôbec by som nepredpokladal, že sa dostanem k takejto výrobe. Človek si však až časom nájde svoju vášeň. Práca s drevom vyžaduje veľa precíznosti, vzdelávania sa, pokusov a omylov. Trvalo mi tri roky skúšania a vývoja výrobnej technológie, no stále sa mám čo učiť. Keďže sú drevári jedna veľká komunita, spoznal som plno lokálnych výrobcov počas mojich ciest v USA, Číne, Rusku, ba dokonca Latinskej Amerike a Nemecku. Stali sa mi nielen priateľmi ale i inšpiráciou pri tvorbe.
Každé pero vyrábam s priam detskou radosťou. Často svoje počiny streamujem na internete alebo prezentujem na výstavách, stretnutiach aj rôznych lokálnych / svetových trhoch. Moje perá nie sú o nič menšími cestovateľmi ako ja. Dostali sa už do 20 krajín sveta. Píšu nimi politici, právnici, lekári ale i bežní ľudia. Pero ako dar nepokazí žiadnu príležitosť.

Svojim zákazníkom sa snažím naplno vyhovieť, preto som otvorený individuálnym požiadavkám či nápadom.

Dominik Smrek, MBA

Woodsign creator

Spokojní zákaznici

napísali

Tel: +420 776 047 087

Pondelok – Piatok: 08.00 – 17:00

dominik.smrek@woodsign.eu

2012-2019 Všetky texty, dizajny či fotografie podliehajú autorskému zákonu.© woodsign.eu

atramentové pero slovensko, luxusné balenie slovensko, drevené pero slovensko, devene pero slovensko, kvalitné atramentové pero

atramentové pero slovensko, luxusné balenie slovensko, drevené pero slovensko, devene pero slovensko, kvalitné atramentové pero, učná práca slovensko